DZIAŁ KLIENTA

OFERTA DLA TWOJEJ FIRMY

Witamy na naszym portalu zaROGIEM.com i zachęcamy do współpracy wszystkie restauracje, domy weselne, puby, kluby, bary, hotele i lokale gastronomiczne wszelkiego rodzaju.

Na naszej stronie istnieje możliwość zaprezentowania usług oraz produktów, które oferują Państwa firmy.

Mamy ambicję skupić w jednym miejscu jak największą ilość przedsiębiorców, tak aby każdy klient miał możliwość sprawdzenia i porównania oferty, a przede wszystkim jej odnalezienia w gąszczu informacji jakie dają nam wyszukiwarki internetowe.

 

Ponadto oferujemy dużą elastyczność w promowaniu własnego lokalu oraz jego oferty i usług. Nasz Zespół przygotuje wizualizację oferty oraz opis, który przybliży wszystkim zainteresowanym rodzaj działalności, który Państwo oferujecie.

 

Portal zaROGIEM.com tym różni się od innych portali o podobnej tematyce, że koncentruje się na całej ofercie jaką Państwo chcecie przedstawić. Nie ograniczamy się tylko do menu, nie promujemy samego lokalu jako obiektu, nie dajemy tylko możliwości skontaktowania się z Państwa firmą ale dajemy to wszystko razem. Dodatkowo prezentujemy firmę w bardzo przejrzysty sposób, dodając również opcje które bardzo interesują klientów, między innymi rozbudowaną galerię obiektów, promocje jakie oferują Państwo klientom i nie tylko.

Jeśli chcieliby Państwo nawiązać współpracę z portalem zaROGIEM.com prosimy o kontakt.

Jesteśmy otwarci na wszelkie rodzaje współpracy.

 

Sprawdź jaką przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę:    http://oferta.zarogiem.com

 

 

Pozdrawiamy Zespół 

<PastedGraphic-3.tiff>

tel. +48 506 301 787