Hotel Dąbrówka

Hotel Dąbrówka

Hotel i Restauracja Dąbrówka

mieszczą się we wnętrzach zabytkowego budynku z 1905 roku. Tuż obok znajduje się oddany do użytku w 2009 roku i wpisujący się swoją architekturą w otoczenie budynek Wilii mieszczący Parkowe Zacisze, gdzie goście mogą skorzystać z: sauny, siłowni czy bogatej oferty zabiegów pielęgnacyjnych.  Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 72 miejsc noclegowych w pokojach 1- i 2- osobowych: 12 komfortowych pokoi w Hotelu Dąbrówka w standardzie 3*, przy czym pokoje o podwyższonym standardzie wyposażone są w minibarek i 18 nowocześnie urządzonych, klimatyzowanych pokoi w Wilii Dąbrówka. Na terenie całego obiektu Goście mają dostęp do bezpłatnego Internetu bezprzewodowego (wi-fi). 

W Hotelu Dąbrówka można zorganizować konferencję, szkolenie, zjazd czy sympozjum. Dysponujemy dwoma klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, które mogą pomieścić od 30 do 120 osób. Udostępniamy projektor z ekranem, flipchart, mikrofony bezprzewodowe, bezpłatny Internet i niezbędny sprzęt multimedialny.

Piękne i stylowe wnętrza restauracji zachęcają do spotkań przy wspólnym obiedzie, lampce dobrego wina czy filiżance aromatycznej kawy. Pomieszczenia restauracji  to także doskonałe miejsce na zorganizowanie z smakiem i gustem przyjęcia okolicznościowego
czy uroczystości weselnej. W sezonie letnim nasi Goście mogą cieszyć się urokliwym klimatem otaczającego nas Parku Zdrojowego spędzając czas w ogródku letnim.