Laboratorium Smaku

Laboratorium Smaku

Restauracja "Laboratorium Smaku" znajduje się w zabytkowym budynku należącym niegdyś do Cystersów, znajdującym się w dzielnicy Rybnika- Stodoły.

 

Nasza restauracja umiejscowiona jest w pobliżu zalewu rybnickiego, w sąsiedztwie Stadniny Koni oraz na trasie kilku szlaków rowerowych.

 

Tereny te wyjątkowo sprzyjają uprawianiu sportów i rekreacji na świeżym powietrzu, od spacerów, przez jazdę na rowerze, po jazdę konną i żeglowanie...

 

Wystrój restauracji utrzymany jest w ciepłym klimacie z drewnianymi stołami i ławami, które są w stanie pomieścić 56 gości. Inne elementy dekoracyjne zmieniają się wraz z porą roku, czy z nadchodzącymi świętami. W centralnej części sali znajduje się kamienny kominek, który zimą dodaje naszej restauracji swoistego uroku. W pięknym otoczeniu natury możecie Państwo skosztować wyśmienitej kuchni.

 

Proponujemy zarówno tradycyjne dania kuchni polskiej, ale nie stroimy od nowinek ze świata. Zawsze staramy się wybierać produkty z największą starannością i kiedy kelner mówi „ ta ryba jest świeża”, mogą Państwo mu zaufać, gdyż ona naprawdę taka jest, bo innej nie zaserwujemy.

W naszej restauracji sezonowo zaskoczymy Państwa nowym, ciekawym menu, które zaspokoi najbardziej wyszukane gusta.

 

Nasza restauracja specjalizuje się również w organizacji imprez okolicznościowym oraz w cateringu.