Latająca Świnia

Latająca Świnia

Menu oparte na WIEPRZOWINIE. Serwujemy - pieczone mięsa,przekąski,bagietki,ciabatty,burgery,sałatki,makarony oraz kompletne dania główne.Chrummmmmm

Proponujemy menu w stylu czysto mięsnym dzięki któremu będziecie mogli zapoznać się z naszą koncepcją i pomysłami na różnorodne podanie mięsa wieprzowego i połączenia go z piwem. Zapraszamy zarówno w porach lunchu jak i wieczornych spotkań.

Dajemy Wam wybór przygotowanych na bieżąco małych przekąsek - przystawek, pieczonych mięs oraz kompletnych dań głównych opartych na wieprzowinie. Pozwolą Wam one ocenić nasze podejście do gotowania i łączenia potraw z lokalnymi i niekomercyjnymi piwami, które doskonale uzupełniają smak serwowanych przez nas potraw.

W swojej ofercie łączymy przywiązanie do kuchni regionalnej i miejscowych składników z nowymi połączeniami smakowymi i nowoczesnym podejściem do gotowania. Nie są nam obce również smaki z całego świata, które inspirują nas do tworzenia własnych zestawień smakowych.

Opieramy się na ofercie lokalnych dostawców. Zdobywamy dla Was najlepsze produkty.

Gotowanie i tworzenie jedzenia jest Naszą pasją, którą chcemy się z Wami podzielić prezentując swoje pomysły i licząc na ich recenzję.