Leśna Perła

W Leśnej Perle można przez 7 dni tygodnia zejść doskonały posiłek. Niezwykłe, kameralne  i gustownie urządzone wnętrze przepełnia toskańska atmosfera. Fachowa obsługa kelnerska, doskonale skomponowane menu i wystrój restauracji sprawiają, że czas tu spędzony mija bardzo miło.

            Można tu przyjść z całą rodziną, by zjeść obiad czy deser. W naszej restauracji można także zjeść śniadanie, które serwujemy do godziny 12. Menu składa się z wielu propozycji, wśród których każdy znajdzie swoje danie spośród przystawek na zimno i gorąco, zup, dań głównych czy deserów.  Nie brakuje także dań skomponowanych z myślą o najmłodszych.

            Leśna Perła to  idealne miejsce, by przy filiżance doskonałej kawy lub lampce wina spotkać się ze znajomymi albo zorganizować spotkanie biznesowe.

            Letnie upalne dni nigdzie nie mijają tak przyjemnie jak w cieniu, które gwarantuje urokliwy taras oraz nasz ogródek, który jest ogrodzony, a na jego terenie znajduje się plac zabaw, dzięki temu w naszym otoczeniu miło spędzają czas całe rodziny. Na tarasie specjalnie dla dzieci został utworzony kącik zabaw wyposażony w zabawki, artykuły plastyczne, dużą tablicę i specjalne kolorowe mebelki.