Piwiarnia Warka

Piwiarnia Warka

Nasza Piwiarnia to miejsce o określonym stylu i klimacie. Odpowiednią atmosferę tworzy przede wszystkim oryginalne, stylizowane wnętrze. Ceglane ściany zdobią sportowe gadżety, tematyczne wycinki z gazet, unikalne grafiki i gadżety - wszystko to połączone z piwnym światem. Odpowiednio dopasowane, stonowane oświetlenie dopełnia tą sportowo-piwną atmosferę.

Zadbaliśmy także o liczne atrakcje dla naszych gości. Posiadamy pięć telewizorów plazmowych oraz dwa projektory na których transmitujemy wydarzenia sportowe takie jak mecze piłki nożnej ligi polskiej i zagranicznych, żużlowe Grand Prix, mecze turniejowe i mistrzowskie polskich drużyn siatkówki, piłki ręcznej itp. Generalizując pokazujemy wszystko to, co kibica interesuje.

Dla osób spragnionych bezpośredniej rywalizacji udostępniamy dwa pełnowymiarowe stoły bilardowe, piłkarzyki i tarcze darta.

A to wszystko przy kuflu zimnego wysokiej jakości piwa. Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu baru, piwo w lokalu jest zawsze smaczne i świeże.

Oczywiście nasza Piwiarnia to nie tylko mecze, bilard i piwo. U nas, na telefon można zamówić pełen asortyment naszego menu które dowieziemy na miejsce własnym transportem. Oferujemy pełny zakres usług cateringowych, a także realizujemy indywidualne życzenia na wyśmienite  dania, zestawy mięs i sałatek. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe i bankiety.