Restauracja pod Ratuszem

Restauracja pod Ratuszem

…My serwujemy tu nasze domowe i regionalne specjalności od 2004r.

W urzędowych pokojach na piętrach pachnie powagą spraw miejskich i obywatelskich, a piwnicy Ratusza, gdzie mieści się nasza restauracja jak w typowym śląskim domu. Bo tu czeka na wszystkich menu pełne specjałów „śląskich kuchareczek”.  Nasze propozycje to dania  kuchni polskiej i takiej ‚jak u mamy’. Postawiliśmy na tradycję bo uważamy, że w takim miejscu  nie może jej zabraknąć. Taki jest również klimat tego miejsca. Trochę „sztrykowany”  trochę jak w antykwariacie meblowym,  pełen  kolorowych bibelotów i słoików pełnych jesieni.

Zapraszamy do nas już od godziny 700 nasz kulinarny początek dnia to przygotowanie codziennie świeżych propozycji śniadaniowych i przekąskowych. W porze obiadowej proponujemy nasze zestawy stałe jak również codziennie inny, sezonowy zestaw firmowy.

Wszystkie nasze potrawy serwujemy również w formie cateringu. Wystarczy telefoniczne złożenie zamówienia i potrawy dostarczymy pod wskazany adres również poza granicami naszego miasta. Realizujemy  małe zamówienia indywidualne w formie „obiadu na telefon”, ale również pomagamy przy organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych i firmowych tych małych i dużych.

Nasze doświadczenie pozwala nam sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom dlatego zapraszamy do współpracy i polecamy nasze kulinarne usługi i domowe przysmaki.