Restauracja Secesja

Restauracja Secesja

Restauracja Secesja znajduje się w centrum gliwickiej starówki, niedaleko Rynku. Otaczające ją zabytkowe kamienice nadają jej wyjątkowy charakter.

Przytulne wnętrze urządzone w stylu secesyjnym wpływa na urok tego miejsca, przyciągającego naszych Gości przyjazną i zaciszną atmosferą, która w połączeniu z eleganckim wystrojem sprawia, że nasza Restauracja to odpowiednie miejsce zarówno na rodzinny obiad, biznesowe spotkanie jak i romantyczną kolację.

Nasze menu zachwyca różnorodnością. Wyśmienite potrawy przyciągają uwagę nie tylko swoim smakiem, ale również wyglądem. Nasi kucharze dbają zarówno o podniebienia naszych Gości ,jak i walory estetyczne potraw, dokładając wszelkich starań, aby przygotowane dania nie tylko smakowały, ale również pięknie wyglądały. Nasza Obsługa zawsze chętnie udzieli informacji o każdej potrawie i pomoże wybrać coś dla siebie. To wszystko wszystko sprawia, że Restauracja Secesja jest miejscem, do którego chętnie się wraca zarówno w poszukiwaniu nowych doznań kulinarnych jak i miejsca zacisznych spotkań w towarzystwie przyjaciół i znajomych. To miejsce, gdzie możesz zjeść wykwinty obiad lub po prosty napić się wyśmienitej kawy.

W sezonie letnim zapraszamy również do naszego ogródka.