PIWIARNIA WARECKA

PIWIARNIA WARECKA

PIWIARNIA WARECKA w RACIBORZU przy ul. Wojska Polskiego 11  to  lokal  firmowany  przez  Grupę Żywiec. 
Miejsce to cechuje wyjątkowy styl i klimat. Od samego początku stał się ulubionym lokalem Raciborzan, i przez nich okrzyknięty najlepszym miejscem spożywania piwa w mieście. Jego unikalną atmosferę tworzy oryginalne wnętrze. Elegancja drewnianego wystroju w połączeniu z surowością starych cegieł, meble specjalnie przygotowane pod styl Piwiarni, elegancja i smak - to tworzy unikalny charakter lokalu. Ściany zdobią artykuły o tematyce piwnej, fotografie gości Piwiarni, fotografie Raciborza oraz oryginalne - wykonane w starym stylu blachy reklamujące piwo Warka. 
W Piwiarni zadbano również o liczne atrakcje dla gości. Jedną z nich są transmisje sportowe emitowane na trzech dużych monitorach, kolejne atrakcje - to muzyka na żywo, organizowane karaoke, występy, oraz przyjaciele Piwiarni - Motocykliści. Często przed lokalem zobaczyć można wspaniałe maszyny a w środku ich właścicieli spożywających bezalkoholowe oczywiście piwo grupy Żywiec.
Istotnym elementem lokalu jest podawane w nich wysokiej jakości piwo. Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu baru, piwo w lokalu ma wyjątkowy smak i zawsze jest zimne i świeże.