Wiejska Chata

Wiejska Chata

Restauracja Wiejska Chata usytuowana w górnej pierzei wodzisławskiego Rynku posiada styl starej chaty z koronkowymi obrusami, delikatnymi firankami oraz licznymi drobiazgami z dawnych lat.

Wieczorem restauracja nabiera szczególnego uroku wręcz magii...Urzekają stare czarno-białe zdjęcia, drewniane liczydła tudzież suszone i świeże kwiaty skąpane w blasku świec.

Restauracja Wiejska Chata to miejsce w którym można zakosztować kuchni staropolskiej i włoskiej. Kuchnia polska to przede wszystkim wyśmienite mięsa , żeberka ,golonka , podawane również w drewnianym korycie.Specjalnością kuchni włoskiej jest lasagne, calzone oraz pyszne pizze a na deser włoska panna cotta lub tiramissu. W okresie wiosenno-letnim zapraszamy do ogródka letniego, wewnątrz zaś zapewniamy klimatyzowane sale.

Wiejska Chata nigdy nie jest taka sama. Wystrój zmienia się wraz z porą roku oraz w zależności od okoliczności. Oprócz codziennej gościnności specjalizujemy się w organizowaniu uroczystości i przyjęć.

W zależności od preferencji i upodobań oferujemy różne zestawy menu będące kompozycją smaków i kolorów . Zapraszamy Państwa serdecznie.